Logo Stavařský web

Stavařský web

Uživatelé

369

Uživatelů

Vzdělávání

64

Lekcí

Výpočty

18

Výpočtů

Knihovny

27

Knihoven

Příspěvky na fórum

2

Příspěvků na fórum

Vzdělávání

VZDĚLÁVÁNÍ

V sekci vzdělávání najdete bohatý vzdělávací materiál v oblasti stavebnictví a příslušných počítačových programů. Učte se prostřednictvím přehledných výpočtů, videí, obrázků a praktických příkladů. Rozšiřte vaše znalosti v oblasti stavebnictví a statiky.

Přejít na Vzdělávání
Výpočty

VÝPOČTY

V sekci výpočty najdete základní stavařské a statické výpočty, které budou šetřit váš čas a pomohou vám ve vašem studiu i profesionálním růstu. Od výpočtu schodiště, přes výpočet průřezových charakteristik na základních průřezech, výpočet vnitřních sil na nosníku, po výpočet zatížení.

Přejít na Výpočty
Knihovny

KNIHOVNY

V sekci knihoven objevte širokou škálu materiálů používaných ve stavebnictví. Získáte informace o jejich vlastnostech, použití a správném zpracování. Materiálové charakteristiky daného materiálu nebo geometrické a průřezové charakteristiky ocelových profilů. Stavební knihovny vám usnadní výběr správných materiálů pro vaše projekty a poskytnou vám důležité technické údaje.

Přejít na Knihovny
Forum

FÓRUM

V sekci fórum se připojíte k diskusím s komunitou dalších lidí pohybujících se ve stavebnictví. Můžete řešit problémy rozčleněné přesně dle daných témat. Fórum pro komunitu vám umožní navázat kontakt s lidmi se stejným zájmem, sdílet své poznatky a získat odpovědi na vaše otázky.

Přejít na Fórum