Web

Web

Stavařský web vzniknul 10.5.2022, ale práce na něm začali už během druhé poloviny roku 2021. Stavařský web vám pomůže rozšířit vaše znalosti v oblasti stavebnictví, zejména statiky, statických výpočtů a dalších souvisejících témat.

Na webové stránce Stavařský web najdete bohatý vzdělávací materiál. Učte se prostřednictvím přehledných výpočtů, videí a praktických příkladů. Dále stavební knihovny materiálů. Objevte širokou škálu materiálů používaných ve stavebnictví. A nakonec fórum pro komunitu stavebních nadšenců. Sdílejte své projekty a získávejte cenné rady od odborníků a zkušených profesionálů.

Doufám, že se stanete součástí Stavařského webu a budete mít prospěch z jeho vzdělávacích zdrojů a komunity stavebních nadšenců! Dejte nám vědět, jak se vám na webu líbí!

Zakladatel

Zakladatel

Ing. Jakub Podešť. Vystudoval Střední průmyslovou školu stavební ve Valašském Meziříčí a následně Vysoké Učení Technické v Brně, konkrétně obor pozemní stavby se za měřením na statiku a konstrukci staveb. V praxi působil ve firmách zaměřující se na technologické stavby a nyní působí u mezinárodního výrobce stavebního materiálu na pozici statika.